Żegnamy klasę 4T

W dniu dzisiejszym pożegnaliśmy klasę IVT. Uroczystość zakończenia roku szkolnego była jednocześnie i wzruszająca, i radosna. Żegnając tegorocznych absolwentów pani dyrektor Beata Tuzimek życzyła im sukcesów na egzaminie maturalnym oraz wiele szczęścia w dorosłym życiu. Wychowawcy panu Michałowi Pozarzyckiemu łamał się głos i łza kręciła się w oku, gdy po raz ostatni przemawiał do swoich podopiecznych. Uczniowie klasy IV szczególnie gorąco pożegnani zostali przez nauczyciela historii pana Piotra Imiołczyka, z którym przez cztery lata współpracowali przy realizacji wielu projektów.
Nagrodzeni zostali uczniowie z najwyższymi wynikami w nauce: Damian Kamola, Karina Cukarolli, Kacper Laskowski i Rafał Walczyk. Wiele ciepłych i pięknych słów usłyszeli nauczyciele od Wiktora Oleszczuka, który w imieniu klasy IV żegnał się ze szkołą.

Wszystkim tegorocznym absolwentom – wiele zdrowia, szczęścia i samych sukcesów życzy społeczność szkolna ZSZ nr 1.