Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

W piątek 24 czerwca 2022 roku odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022.

O godzinie 9:00 Pani Dyrektor Beata Tuzimek powitała Grono Pedagogiczne, Rodziców i zaproszonych gości,  a przede wszystkim naszych trzecioklasistów, którzy odebrali w tym dniu świadectwa ukończenia Branżowej Szkoły I stopnia im. Sybiraków w Elblągu. Wielu, spośród absolwentów uzyskało bardzo dobre lub dobre wyniki w nauce, za co otrzymali dyplomy oraz nagrody.

W uroczystości wzięli udział także przedstawiciele OHP w Elblągu. Pan Piotr Tomasiak podziękował uczniom i nauczycielom za współpracę w minionym roku szkolnym. Podziękowania padły także z ust Pani Katarzyny Kozioł z Elbląskiej Fabryki Dobra, która skierowała wiele ciepłych słów do naszych prężnie działających wolontariuszy.

O godzinie 10:00 odbyła się dalsza część uroczystości. Tym razem dla uczniów z klas pierwszych i drugich.

Nadszedł czas zasłużonego odpoczynku po całym roku pracy. Życzymy wszystkim udanych, pełnych cudownych wrażeń, niezapomnianych WAKACJI!