Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Elblągu

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ELFEM ŚW.  MIKOŁAJA

Po raz kolejny nasza szkoła bierze udział w akcji „Wigilijne spotkanie– nie jesteś sam”. Podczas tego wyjątkowego czasu będziemy wspierać osoby samotne i potrzebujące.  W ramach akcji będziemy zbierać słodycze i mydełka, a wszyscy chętni będą mogli wykonać kartki świąteczne z życzeniami. Kartki świąteczne będą dołączone do upominków.  Wszystkie słodycze, mydełka i kartki świąteczne będzie można zostawiać na parterze szkoły w podpisanym kartonie oraz u wychowawców. Akcja trwać będzie do 7.12.2022r. (środa), bo Elfy muszą zapakować podarunki.

Elfy Św. Mikołaja – uczniowie naszej szkoły- będą wręczać te upominki podczas spotkania wigilijnego na Placu Dworcowym 16.12.2022r. o godz. 17.00.

Wigilię organizuje Teen Chellenge „Nie jestes sam”.

Każdy może dołączyć do akcji i zostać Elfem Św. Mikołaja!!!

https://www.facebook.com/BufetPotrzeb/posts/pfbid02YfreZL3KFehJETffgs9EEG7AD514F4ByoAbJMZGdupEBd5w2WZWx9UBpjhdynwA7l