Podsumowanie akcji „Magazyn części zamiennych”

W myśl branżowego zawołania „Panie, to sie wyklepie”, koło motoryzacyjne „Szanujemy klasyki” zorganizowało w szkolną akcję pod nazwą „Magazyn części zamiennym”. Głównym założeniem przedsięwzięcia była zbiórka motoryzacyjnych eksponatów, które wzbogacą szkolną kolekcję części i będą wykorzystywane podczas zajęć w celach edukacyjnych i naukowych.

Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów, udało się zgromadzić kilkadziesiąt samochodowych perełek, a komisja w składzie: p. Agnieszka Hauer, p. Piotr Tomasiak, p. Radosław Dmowski, wyłoniła darczyńców najbardziej unikatowych oraz fascynujących podzespołów motoryzacyjnych i są to:

1. Igor Kłusewicz 2b- wał napędowy, zawór recyrkulacji spalin EGR, chłodnica EGR, filtr cząstek stałych DPF.
  2. Piotr Łuksza 1d– kompresor doładowania Roots’a.
  3. Kamil Kitowski 2b– konwerter automatycznej skrzyni biegów.

Wszystkim dziękujemy za udział, zwycięzcy otrzymają na koniec roku szkolnego ZESTAW MECHANIKA.

Uczniowie wszystkich klas – łączcie się!