Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Elblągu

Spotkanie integracyjne przed wyjazdem do Czech na praktyki zawodowe

W dniu 27 marca 2024 r.odbyło się spotkanie integracyjne przed wyjazdem na praktyki zawodowe do Czech w ramach projektu „Młodzi zawodowcy na europejskim rynku pracy” w ramach projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego w programie Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+)

Podczas spotkania  koordynatorki projektu p. Alicja Przyborowska i p. Agnieszka Spicha przedstawiły uczestnikom i ich rodzicom opiekunów, którzy wraz z młodzieżą wyjadą do Ostrawy, a także szczegółowy program praktyk. Odpowiadały na pytania dotyczące organizacji wyjazdu i powrotu do Polski.

Każdy z uczestników otrzymał pakiet o wartości 617,99 PLN składający się z plecaka i uczestników odzieży roboczej – buty, spodnie,  koszulka, rękawice oraz butelka eco.

Opiekunowie zapoznali uczniów i rodziców z regulaminem hotelu oraz określili zasady obowiązujące podczas pobytu w Ostrawie.

 

Wyjazd – środa 3 kwietnia 2024r.

Życzymy super wrażeń!!!