Żegnamy absolwentów BSIIs

W piątek 26 kwietnia po raz ostatni spotkaliśmy się ze słuchaczami Branżowej Szkoły II stopnia,którzy w tym dniu odebrali świadectwa ukończenia szkoły.  Po czterech semestrach nauki uzyskali wykształcenie średnie i po zdaniu egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie – dyplomy technika w trzech kierunkach kształcenia – technik pojazdów samochodowych,technik elektryk oraz technik mechanik.

Najwyższą średnią ocen wśród słuchaczy uzyskali:

Oskar Wojtusiak i Oskar Wasielewski – klasy B oraz  Damian Wichrowski i Oliwier Wyskawar z klasy A.

Gratulujemy wyróżnionym oraz wszystkim pozostałym absolwentom, życzymy sukcesów  oraz odnalezienia własnej drogi, realizacji życiowych planów  i  szczęścia w życiu osobistym.

POWODZENIA!