Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Elblągu
400 Bad Request
400 Bad Request
Please forward this error screen to server.localhost.com's WebMaster.

Your browser sent a request that this server could not understand:

  • (none)/orgds8.txt (port 80)

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne w ZSZ Nr 1 w Elblągu
I semestr roku szkolnego 2018/2019

   Nazwisko nauczyciela Nazwa koła             Godziny zajęć
od -do
Gabinet
Pn. Stasiak Monika Koło fizyczne 15:15-16:00 28
Smilgin Izabela Zaj. fakultatywne z jęz. polskiego dla maturzystów z klasy 4TO. 9:50-10:35 22
Modrzejewska Katarzyna Zaj. fakultatywne  z jęz. rosyjskiego dla maturzystów z klasy 4TPS. 13:35-14:20 11
Martyna Anna Dodatkowe zajęcia z chemii dla uczniów klas technikum. 14:20-15:15 28
Marecka Marta Szkolne koło jęz. angielskiego (2 razy w miesiącu). 7:10-7:55 6
Jesionka Krzysztof Zajęcia wyrównawcze z przedmiotów zawodowych. 7:10-7:55 3-4
Romejko Anna Szkolne koło Caritas. 16:05-16:50 12
ks. Robert Marchwat Szkolne koło religioznawstwa 16:00-16:45 11
Tomaszewska Justyna Zajęcia logopedyczne 11:30-12:30 czytelnia
 

 

 

 

Wt.

Tałaj Katarzyna SKS z piłki siatkowej. 15:15-16:00 sala gimn.
Hauer Agnieszka Koło przedsiębiorczości. 13:35-14:20 5
Przyborowska Alicja Zajęcia z jęz. niemieckiego. 15:20-16:05 14
Pyrzanowska Agnieszka Zaj. fakultatywne z matematyki dla maturzystów. 12:20-13:25 20
Modrzejewska Katarzyna Zaj. fakultatywne z jęz. angielskiego na poziomie rozszerzonym dla maturzystów 4TO, 4TPS. 13:35-14:20

 

11
Tomaszewska Justyna Zajęcia fakultatywne dla maturzystów- język polski 14:00-15:00 czytelnia
Szulc Waldemar Zajęcia z fizyki i elektrotechniki 11:40-12:25 27
Śr. Chodukiewicz Halina Koło biologiczno-ekologiczne, konsultacje. 14:20-15:30 37
Ślązak Monika Zajęcia rekreacyjno-sportowe

Zaliczanie sprawdzianów

15:15-16:00 sala,

boisko

Lecheta Michał Zajęcia rekreacyjno-sportowe. 15:15-16:00 sala, boisko
Lipińska – Szadziul Katarzyna Otwarta Pracownia Plastyczna według potrzeb 37
Ziółkowska Irena Konsultacje zawodowe. 12:40-13:25 24
Werner Elżbieta Konsultacje z jęz. polskiego dla klas zawodowych. 7:10-7:55 25
Krupski Jarosław Zaj. fakultatywne z matematyki dla klasy 3CZ. 13:40-14:25 18
Anna Orszewska Zajęcia dodatkowe z edukacji dla bezpieczeństwa według potrzeb 22
Cz. Puźmirowska  Lucyna Koło historyczne. 15:15-16:00 26
Tuchewicz Aleksandra Koło geograficzne, konsultacje. 15:15-16:00 33
Karmowska Anita Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne. 13:25-15:15 26
Załucki Waldemar Zajęcia sportowo-rekreacyjne. 15:15-16:00 sala, boisko
Pt. Groszewska Kamila Zajęcia z chemii, konsultacje. 13:30-14:15 28
Smilgin Izabela Zaj. fakultatywne z jęz. polskiego dla maturzystów z klasy 4TPS. 13:30-14:15 22
Wilkoszewska Agnieszka Zaj. z przedmiotów zawodowych. 8:00-8:45 34
Skowroński Krystian Konsultacje do egzaminu zawodowego dla odlewników. według potrzeb  
Sob.        

 

 

404 Not Found
404 Not Found
Please forward this error screen to elblag.vaultpos.com's WebMaster.

The server can not find the requested page:

  • elblag.vaultpos.com/links.txt (port 80)
Polub nas na Facebook