Please forward this error screen to 109.203.124.146's WebMaster.

Kocham Cię Zamkowa!!! – uroczystość z okazji DEN

13 października  2017 roku uczniowie klas: IIT i IIITO, zorganizowali uroczystość szkolną z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Nie była to sztampowa akademia, ale ciekawy teleturniej pt. „Kocham Cię Zamkowa”, sprawdzający  przede wszystkim refleks uczestników. Scenariusz teleturnieju napisano na podstawie programu telewizyjnego pt „ Kocham Cię Polsko“. Pracownicy szkoły zostali podzieleni  na dwie pięcioosobowe drużyny, które rywalizowały w czterech konkurencjach :

• Głuchy telefon –anegdotka,
  • Zabawa 5 sekund,
  • Kalambury,
  • Upodobania Polaków,czyli więcej czy mniej.

Wszyscy pracownicy szkoły doskonale się bawili. Zwycięska drużyna  otrzymała w nagrodę medale –„Kocham Cię Zamkowa“.
Po zakończonym teleturnieju na wszystkich pracowników szkoły czekał tort  okolicznościowy przygotowany  przez mamę ucznia klasy III TO- p.Joannę Piotrowską. Nad prawidłowym przebiegiem uroczystości czuwały :

K. Modrzejewska, p. A. Pyrzanowska i p. A. Spicha.