Please forward this error screen to euk14.eukhosting.net's WebMaster.

Pożegnanie maturzystów

30 kwietnia 2019 roku oficjalnie pożegnaliśmy (pierwszy raz w nowym budynku przy ul. Robotniczej) kolejnych absolwentów Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1.

Uroczystość otworzyła pani dyrektor Beata Tuzimek. W swoim przemówieniu pogratulowała wszystkim absolwentom ukończenia szkoły, zachęcała do podejmowania nowych wyzwań oraz życzyła nie tylko wytrwałości, odwagi i mądrości, ale również życiowej pokory. Pani dyrektor wraz wychowawcami klas (Katarzyną Modrzejewską i Mariuszem Betlerem) wręczyli absolwentom świadectwa ukończenia szkoły oraz nagrody i dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.

Głos zabrali również wyjątkowi goście. Zastępca komendanta Straży Granicznej porucznik Jerzy Gutowski oraz starszy chorąży Jarosław Stachowicz, wręczając upominek uczniowi Sławomirowi Markowi, życzyli absolwentom klasy IV TPS dalszych sukcesów w szeregach  Straży Granicznej lub innych służbach mundurowych. Pan Krystian Skowroński, przedstawiciel firmy GE, wręczył nagrody za wzorową pracę podczas praktyki zawodowej absolwentom klasy IV TO: Kacprowi Gwoździowi, Karolowi Karabeli oraz Paulinie Rytelewskiej. Głos zabrał również Piotr Imiołczyk, który wręczył Kacprowi Koneckiemu nagrodę za wieloletnią pracę w Międzyszkolnym Kole Historycznym.

W imieniu  wszystkich absolwentów wystąpił  Piotr Papiernik z klasy IV TO.

Wychowawcy klas podziękowali rodzicom za czteroletnią pracę na rzecz szkoły, a prowadzący Katarzyna Rodzik i Dawid Kłos życzyli absolwentom samych słonecznych i radosnych dni, spełnienia marzeń, wytrwałości w dążeniu do celu, a przede wszystkim zdania matury.

Zapraszamy do obejrzenia foto relacji (kliknij, aby powiększyć zdjęcie).

Opracowała Katarzyna Modrzejewska