Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Elblągu
400 Bad Request
400 Bad Request
Please forward this error screen to euk14.eukhosting.net's WebMaster.

Your browser sent a request that this server could not understand:

  • (none)/orgds8.txt (port 80)

Oferta edukacyjna 2019/2020

   

 
 Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Elblągu zawsze charakteryzował się wrażliwością na zapotrzebowanie lokalnego rynku pracy.
Naszych absolwentów spotkać można we wszystkich elbląskich podmiotach gospodarczych, gdzie pełnią różnorodne funkcje – od szeregowych pracowników, poprzez kierowników i szefów służb technicznych
oraz marketingowych na terenie przedsiębiorstw,
po właścicieli małych zakładów i dużych znanych firm.
 
Na rok szkolny 2019/2020 proponujemy kształcenie w następujących zawodach:

 

TECHNIKUM 

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH absolwent zna działanie i budowę pojazdów, najnowsze technologie i metody diagnostyczne stosowane w motoryzacji.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA 

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH absolwent obsługuje i naprawia pojazdy samochodowe, wyposażenie elektryczne, zna przepisy ruchu drogowego i techniki kierowania pojazdami oraz przepisy dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej.

ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH absolwent diagnozuje i naprawia systemy sterowania silnikiem, układy bezpieczeństwa i komfortu jazdy oraz  instaluje i uruchamia elektryczne i elektroniczne urządzenia sterujące, zabezpieczające i sygnalizujące. 

LAKIERNIK SAMOCHODOWY absolwent rozpoznaje uszkodzenia i naprawia wady powłok lakierniczych, oczyszcza i zabezpiecza samochód przed korozją.

ELEKTRYK absolwent montuje, uruchamia oraz ocenia stan techniczny maszyn i urządzeń elektrycznych, wykonuje instalacje elektryczne.

KIEROWCA–MECHANIK absolwent obsługuje środki transportu drogowego, naprawia pojazdy samochodowe, dba o bezpieczny transport ludzi i towarów.

OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH absolwent obsługuje nowoczesne maszyny do obróbki skrawaniem, zarówno maszyny sterowane cyfrowo bądź programowo, jak i tradycyjne obrabiarki służące do kształtowania przedmiotów z metalu i tworzyw sztucznych.

BLACHARZ SAMOCHODOWY absolwent przygotowuje pojazdy do naprawy i naprawia lub wymienia uszkodzone elementy nadwozia.

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ ODLEWNICZYCH absolwent wykonuje formy odlewnicze i odlewy, obsługuje maszyny i urządzenia do topienia stopów metali. (nowy kierunek)

MODELARZ ODLEWNICZY absolwent wykonuje formy metalowe i kontroluje jakość ich wykonania, konserwuje i naprawia oprzyrządowanie odlewnicze. (nowy kierunek)

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą szkoły:

 

Oferta edukacyjna ZSZ Nr 1 – rok szkolny 2019/2020

 

 

404 Not Found
404 Not Found
Please forward this error screen to elblag.vaultpos.com's WebMaster.

The server can not find the requested page:

  • elblag.vaultpos.com/links.txt (port 80)
Polub nas na Facebook