Wizyta w Meble Wójcik

We wtorek grupa mechanik-kierowca 3dz gościła się w firmie Meble Wójcik przy ulicy Mazurskiej w Elblągu.
Wycieczka miała charakter edukacyjny. Uczniowie mieli okazje przekonać się jak firma z małego zakładu stolarskiego przerodziła się w największe przedsiębiorstwo produkcyjne w regionie warmińsko- mazurskim.
Pani Agnieszka Rańcia, która przewodniczyła wycieczce pokazała nowoczesne rozwiązania, którymi na co dzień zajmują się pracownicy. Wszechobecny najwyższej jakości nowoczesny sprzęt również był tematem rozmów.
Nasza wycieczka opiewała na oględzinach magazynu wysokiego składowania oraz hali produkcyjnej.
Pani przewodnik uświadamiała jaką rolę w wyborze kierunku kształcenia oraz przyszłego zawodu mają: wiedza, zainteresowania, cechy charakteru oraz umiejętności.
Dowiedzieliśmy się również o planach utworzenia Centrum logistycznego co przykuło uwagę uczniów, ponieważ łączy się to z nowymi miejscami pracy.
Zapraszam do obejrzenia zdjęć.
Marzena Dubieleska