Z KTÓREJ KSIĄŻKI JEST TEN CYTAT? Konkurs

do wzięcia udziału w konkursie czytelniczym!

Z KTÓREJ KSIĄŻKI JEST TEN CYTAT?

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Elblągu.
  2. Organizatorem konkursu jest biblioteka szkolna.
  3. Konkurs trwa od 28 września 2020 r. do 13 listopada 2020 r.
  4. Konkurs (zabawa czytelnicza) polega na odgadnięciu autora zaprezentowanego cytatu oraz tytułu książki, z której cytat pochodzi.
  5. W każdy poniedziałek CYTAT TYGODNIA wywieszony będzie na tablicy obok sali 22 oraz opublikowany na stronie internetowej szkoły.  Należy wskazać autora i tytuł książki, z której cytat pochodzi.
  6. Kartki z odpowiedzią oraz danymi osobowymi(imię, nazwisko, klasa) należy oddawać swojemu nauczycielowi języka polskiego lub wrzucać  do pudełka z napisem CYTATY znajdującego się w bibliotece szkolnej (do piątku każdego tygodnia).
  7. W piątek 20 listopada spośród wszystkich odpowiedzi zostanie wylosowanych 10 osób, które otrzymają upominki – niespodzianki.