SZLACHETNA PACZKA

to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, realizowany przez Stowarzyszenie WIOSNA.

Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, darczyńców i dobroczyńców, na dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia, rodziny otrzymują paczki odpowiadające ich indywidualnym potrzebom, a często również marzeniom. Taka pomoc podkreśla godność obdarowanych. Oprócz rzeczy materialnych, rodziny dostają sygnał, że nie są same.

Jak co roku, do działań w ramach tej akcji włącza się nasza szkoła.
W związku z sytuacja epidemiczną w kraju musimy jednak zmienić sposób działania.
Zwracamy się z prośbą do wszystkich naszych uczniów, ich rodziców, nauczyciel i pracowników szkoły o pomoc w zebraniu żywności (artykuły trwałe, słodycze itp) oraz środków czystości, które przekazane zostaną rodzinie znajdującej się w potrzebie.
Żywność i środki chemiczne można dostarczać do sekretariatu szkoły w terminie do 11 grudnia 2020, do godziny 10:00.
Liczymy na Waszą pomoc!!!