Rozgrywki paintballowe

Chcąc zachęcić młodzież do aktywności fizycznej, Hufiec Pracy w Elblągu zorganizował dla swoich podopiecznych z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Elblągu rozgrywki paintballowe.

Po przeszkoleniu w zakresie BHP, uczestnicy przebrali się w wojskowe uniformy i podążyli na specjalnie przygotowany dla nich poligon. Każdy otrzymał własną broń i dużą porcję kulek do strzelania. Uczestnicy pokonywali wszystkie przeszkody wypatrując przeciwnika. Liczyły się celne strzały. Emocji nie brakowało!

Regularnie zachęcamy młodzież do dbania o kondycję fizyczną. Paintball okazał się strzałem w dziesiątkę. To nie tylko bieganie z pistoletem i ostrzeliwanie się kolorowymi kulkami z farbą. W tej grze liczy się taktyka, współpraca i umiejętność słuchania. To dobra zabawa i świetna forma spędzania wolnego czasu. Zadbaliśmy, by zajęcia odbyły się zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Zabawa pozwoliła młodzieży rozładować emocje i jeszcze bardziej się zintegrować.

zdjęcia i tekst : Piotr Tomasiak –  z-ca komendanta Hufca Pracy w Elblągu.