Turniej motoryzacyjny

Turniej motoryzacyjny w ZSZ nr. 1 w Elblągu 🚙🚗 Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Elblągu wraz ze sponsorami Hufcem Pracy oraz Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego i Ośrodkiem Szkolenia Kierowców ,,TOMASIAK,, zorganizowała Szkolny 🚗🚙 Turniej Motoryzacyjny 🚙🚗😄.

Turniej przeprowadzany jest wśród chętnych uczniów kl. 3 i 4 ZSZ nr 1. Pan Piotr Tomasiak ramach rozgrywek przeprowadził eliminacje szkolne – uczestnicy rozwiązywali testy z zakresu wiedzy z przepisów ruchu drogowego; na ich wypełnienie mieli 10 min⏱️🕞🕣 🆒❤️.

Dzięki 🚗🚙Turniejowi Motoryzacyjnemu🚙🚗 młodzież miała możliwość sprawdzenia swojej wiedzy z Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. ⚠️⛔ Na początku kwietnia rozpoczęto testy🚗🚙

Ze wszystkich uczestników zostali wyłonieni 3 osoby‼️ , które zdobyły największą ilość punktów i zdobyły puchary oraz wartościowe nagrody oraz 4, 5 i 6 miejsca, które również otrzymały nagrody.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. 📖☺️