Praktyczne szkolenie patriotyczne – podsumowanie projektu.

W piątek 2 grudnia 2022 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste podsumowanie projektu Praktyczne Szkolenie Patriotyczne zrealizowane we współpracy z Fundacją Obrony Praw Człowieka i Obywatela. Szkolenie zorganizowane zostało z inicjatywy zaprzyjaźnionego z naszą placówką pana Grzegorza Wołoszczaka. Wzięli w nim udział przede wszystkim uczniowie ZSZ nr 1 oraz dwie zaproszone klasy z innych szkół ponadpodstawowych – ZSIŚiU oraz ZSTI. Wszyscy uczestnicy przeszli szkolenie teoretyczne oraz praktyczne dotyczące sytuacji kryzysowych oraz udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach. Podczas spotkania podsumowującego uczestnikom szkolenia wręczone zostały Certfikaty ukończenia kursu oraz upominki od organizatora.