Podsumowanie akcji „Magazyn części zamiennych”

W myśl branżowego zawołania „Panie, to się wyklepie”, Koło Motoryzacyjne „Szanujemy klasyki” zorganizowało szkolną akcję pod nazwą „Magazyn części zamiennym”. Głównym założeniem przedsięwzięcia była zbiórka motoryzacyjnych eksponatów, które wzbogacą szkolną kolekcję części i będą wykorzystywane podczas zajęć w celach edukacyjnych i naukowych.

Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów, udało się zgromadzić kilkadziesiąt samochodowych perełek. Zainteresowanym dziękujemy za udział, jednocześnie informujemy, że z uwagi na zainteresowanie kampanią, wydłużamy czas przynoszenia części do końca maja br.

Ofiarodawcy wyłonionych przez komisję trzech najbardziej interesujących podzespołów motoryzacyjnych, otrzymają na koniec roku szkolnego ZESTAW MECHANIKA.

Uczniowie wszystkich klas – łączcie się!