Fotorelacja z dotychczasowych działań Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły

W listopadzie i grudniu 2023 roku efektem działalności Samorządu Uczniowskiego były różnego rodzaju inicjatywy.  Zdjęcia z tych wydarzeń można obejrzeć w poniższej fotorelacji.  Były to między innymi:

– Warsztaty w ramach projektu ,,Demokracja w branżówce’’, które odbyły się w skansenie
w Olsztynku.

– Andrzejki: ciastka z wróżbą, losowanie kartek z sentencjami.

– Mikołajkowy kiermasz ciast: dochód ze sprzedaży smakołyków przeznaczony został na zakup koszulek sygnowanych logo szkoły dla reprezentacji szkoły w zawodach sportowych. Akcja prowadzona we współpracy z paniami z Ochotniczego Hufca Pracy w Elblągu.

– Akcja ,,Pomóż kotom przetrwać zimę’’- kiermasz ciast, z którego dochód został przeznaczony na zakup karmy, koców i budowę domków dla bezdomnych kotów.

– Kartki z życzeniami z okazji świąt Bożego Narodzenia. Przedstawiciele SU własnoręcznie przygotowali kartki z życzeniami bożonarodzeniowymi, które wręczyli wszystkim pracownikom szkoły.

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA 🙂