Młodzieżowe Targi Pracy w ZSZ nr 1

W dniu dzisiejszym w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Elblągu odbyły się Młodzieżowe Targi Pracy. Lokalni pracodawcy i instytucje rynku pracy zaprezentowali miejsca pracy w jednostkach penitencjarnych, usługach, handlu i produkcji. Ponadto służby mundurowe Policji, Straży Więziennej i Wojska oferowali zatrudnienie według bieżących potrzeb. Dodatkowo w Targach udzielali konsultacji przedstawiciele Powiatowego Urzędu Pracy w Elblągu, Szkoły Policealnej im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu, Akademii Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu. Podczas Targów Pracy Bezpłatna Szkoła Policealna Cosinus oferowała masaże ciała. Uczestnicy przedsięwzięcia mieli okazję skorzystać z porad doradców zawodowych, którzy min. udzielali informacji nt. możliwości przekwalifikowania się i przygotowania do rozmowy z pracodawcą. Młodzież chętnie zapisywała się na bezpłatne kursy zawodowe oferowane przez elbląskie OHP. Szczegółowe informacje dotyczące spotkania znajdują się poniżej.