Wycieczka do Toyota Knedler

W ramach współpracy ZSZ nr 1 i firmy TOYOTA KNEDLER, 22.04.24r. odbyła się wycieczka zawodoznawcza, w której uczestniczyli uczniowie z klasy 2a BSIIs.

Młodzież udała się do TOYOTA KNEDLER w Kazimierzowie koło Elbląga, gdzie czekało na nich kierownictwo firmy. W ramach przedmiotu zawodowego prowadzonego przez Piotra Tomasiaka ,,Nadzorowanie obsługi oraz naprawy pojazdów samochodowych,, uczniowie mieli możliwość poznać zasady obowiązujące w obsłudze sprzedaży samochodów oraz zasady organizacji pracy całego zespołu serwisowego. Młodzież poznała niezbędne wyposażenie warsztatu do napraw i wykonywania czynności serwisowych pojazdów. Składamy podziękowania całemu zespołowi Toyota Knedler za miłe przyjęcie i przekazanie uczniom wyczerpujących wiadomości –  bardzo wartościowych dla przyszłej młodej kadry.