Czeska przygoda dobiegła końca.

20 uczniów wraz z opiekunami po miesięcznych praktykach w Ostrawie wrócili do Elbląga.
Przed wyjazdem odbyło się spotkanie podsumowujące wyjazd. Uczniowie wypełnili ankiety ewaluacyjne dotyczące przebiegu projektu oraz praktyk. Każdy z uczestników stażu otrzymał dwujęzyczny certyfikat potwierdzający odbycie międzynarodowej praktyki. Uczniowie zostali pochwaleni przez swoich czeskich pracodawców za rzetelność w wykonywaniu codziennych obowiązków w miejscu pracy.
Przed wyjazdem wszyscy zdążyli jeszcze wybrać się na zakupy i zaopatrzyć w pamiątki i małe prezenty dla swoich najbliższych.
Wszyscy wrócili zadowoleni i bogatsi o nowe doświadczenia.
Przypominamy, że miesięczne staże zawodowe realizowane były w ramach projektu unijnego ,,Młodzi zawodowcy na europejskim rynku pracy” realizowanego w programie Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+).