Rekrutacja do projektu „Młodzi zawodowcy na europejskim rynku pracy” zakończona!

Nasi uczniowie poznali już wyniki rekrutacji do udziału w projekcie „Młodzi zawodowcy na europejskim rynku pracy”.

Jest to projekt realizowany w programie FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU SPOŁECZNEGO 2021-2027  współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w ramach projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”.

Nasza szkoła otrzymała dofinansowanie w kwocie 275603,80 PLN.

Do udziału w projekcie zgłosiły się 94 osoby,spośród których wybranych zostało 20 uczniów z listy głównej oraz 10 z listy rezerwowej kształcących się w kierunkach mechanik pojazdów samochodowych, elektromechanik pojazdów samochodowych,elektryk, operator obrabiarek skrawających,lakiernik samochodowy oraz kierowca-mechanik. Wszyscy poznali wyniki poprzez informację przesłaną za pośrednictwem dziennika elektronicznego Vulcan.

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące udziału w projekcie ( harmonogram zajęć przygotowawczych do mobilności – kulturowo-językowych oraz warsztatów rozwoju osobistego z elementami doradztwa zawodowego) znajdują się w gablocie na parterze budynku szkoły i zostaną szczegółowo przedstawione podczas zebrania zaplanowanego na dzień 7 marca 2024.